Apple sa zrejme pripravuje na otvorenie prvého belgického Apple Store

Sieť kamenných predajní Apple Store sa neustále rozrastá po celom svete. Najnovšie to podľa vypísaných pracovných pozícií pre maloobchod v Belgicku vyzerá, že Apple plánuje otvoriť svoj prvý belgický Apple Store. Ten by sa mal nachádzať v hlavnom meste, Bruseli. Lokalita nie je jasná, avšak špekuluje sa o tom, že sa bude nachádzať v práve rekonštruovanom komplexe na Guldenvlieslaan. Práce by mali byť dokončené v roku 2015 a dá sa predpokladať, že Apple Store otvorí svoje brány spolu s ostatnými obchodmi pri slávnostnom otvorení tohto centra. Neskôr by mali v Belgicku pribudnúť aj ďalšie obchody mestách Gent a Antverpy.

Zdroj: Apple Nieuws Vlaanderen

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.