Apple sa zrejme pripravuje na otvorenie prvého belgického Apple Store

Sieť kamenných predajní Apple Store sa neustále rozrastá po celom svete. Najnovšie to podľa vypísaných pracovných pozícií pre maloobchod v Belgicku vyzerá, že Apple plánuje otvoriť svoj prvý belgický Apple Store. Ten by sa mal nachádzať v hlavnom meste, Bruseli. Lokalita nie je jasná, avšak špekuluje sa o tom, že sa bude nachádzať v práve rekonštruovanom komplexe na Guldenvlieslaan. Práce by mali byť dokončené v roku 2015 a dá sa predpokladať, že Apple Store otvorí svoje brány spolu s ostatnými obchodmi pri slávnostnom otvorení tohto centra. Neskôr by mali v Belgicku pribudnúť aj ďalšie obchody mestách Gent a Antverpy.

Zdroj: Apple Nieuws Vlaanderen

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.