Apple oznámil termín konania WWDC 2014

Apple odhalil termín, v ktorom sa tento rok uskutoční medzinárodná vývojárska konferencia WWDC 2014 – 2. až 6. júna 2014. Ide o jedno z najdôležitejších podujatí v súvislosti s Apple. Nakoľko sa lístky v minulých rokoch aj napriek vysokým cenám a ďalším podmienkam, ktoré museli vývojári splniť, vždy predali za rekordne krátky čas, tento rok sa budú predávať v rámci lotérie. Vývojári spĺňajúci podmienky (členstvo v niektorom z Apple vývojárskych programov pre iOS alebo Mac, ktoré bolo platné aj pred ohlásením WWDC 2014) sa môžu registrovať prostredníctvom oficiálnych stránok až do 7. apríla. Výherci si potom budú môcť kúpiť lístky. Až 200 miest je vyhradených pre študentov, ktorí môžu získať vstup zadarmo. Lístky sa budú predávať za 1599 USD a nie sú prenosné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.