Apple na WWDC nepredstaví Apple TV ani iWatch

Začiatok júna bude patriť medzinárodnej konferencii Apple, WWDC 2014. Začína už druhého júna a ako zvyčajne, aj tento rok bude úvod venovaný prezentácii riaditeľa Apple, Tima Cooka. Konferencia má byť venovaná najmä novým generáciám operačných systémov pre mobilné zariadenia a počítače, teda iOS 8 a OS X 10.10. Keďže sa však od Apple očakáva, že prinesie revolúciu v oblasti náramkových zariadení, iWatch, a taktiež prepracovanú Apple TV, niektorí dúfali, že aspoň niečo z nich ukáže na WWDC 2014. Podľa zdrojov stránok Re/code v to však dúfame zbytočne. Apple nemá na WWDC predstaviť ani jednu z týchto noviniek. Ani v minulosti nebolo WWDC priestorom na odhaľovanie veľkých noviniek. Výnimkou sú len Retina MacBooky Pro, ktoré boli predstavené na WWDC 2012, a MacBooky Air, ktoré boli predstavené na WWDC 2013.

komentáre
  1. Ľudia, ktorí v živote nikdy nič nespravili, že 3…2…1

    Uvedomte si, že si nemôžete len tak zvyknúť, že aha, zrazu má niekto prísť každý rok s niečim prevratným. To je ten istý error ľudí ako keď vám niekto pomôže a potom chcete aby vám pomáhal stále. Uvedomte sa!

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.