Vtip Steva Jobsa z Macworld Expo 2007 naďalej žije svojim životom

Mnohí si ešte dobre pamätajú na to, keď Steve Jobs v roku 2007 na Macworld Expo predstavil prvý iPhone. Možno menej ľudí si však spomína aj na prvý verejný hovor, ktorý Jobs z pódia urobil. Zatelefonoval do miestnej predajne Starbucks a objednal si 4 000 latte … so sebou. Potom rýchlo povedal, že žartuje, má zlé číslo, pozdravil sa a zložil. Portál Fast Company si teraz dal tú námahu, vyhľadal pracovníčku, ktorá vtedy zdvihla telefón a urobil s ňou rozhovor.

Bola ňou Ying Hang Zhang, ktorá pracovala v tej istej predajni viac ako 5 rokov. Povedala, že ju objednávka zarazila, no zdalo sa jej to celkom vtipné. Steve Jobs podľa nej v telefóne „znel ako džentlmen“. Zhang i jej manažér sa až neskôr od zákazníkov dozvedeli, kto im to vtedy volal a tiež, prečo odvtedy do predajne zvyknú volávať neznámi ľudia a objednávajú si 4 000 latte.

Viď 5 m 30 s.

komentárov
  1. @PPQ ale no, klud.. niekedy sa hodi aj nieco na odlahcenie. nie je tu toho podla mna prilis a toto video mnohych skor potesi a pousmeju sa (ak ho uz nepoznaju).

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.