Skitch 2.5 prináša nové možnosti práce s PDF súbormi

Odkedy sa populárna aplikácia Skitch dostala do vlastníctva Evernote, je všetkým používateľom dostupná zadarmo. Vývojári teraz aktualizovali Skitch pre Mac a iOS za verziu 2.5, ktorá prináša aj nové funkcie. Prvou je možnosť pridávať rôzne vysvetlivky, tvary a prvky do PDF súborov. Novinkou je taktiež funkcia Stamps, vďaka ktorej môžete rýchlo vyjadriť svoj názor k danej práci podobne, ako to robia učiteľky v prvých ročníkoch základnej školy – formou pečiatok. K nim môžete pridať aj krátky textový popis, aby bolo príjmateľovi jasné, čo sa vám konkrétne páči, nepáči, alebo nad čím uvažujete.

   

Aj keď používanie Skitchu je bezplatné, k tomu, aby ste mohli otvárať PDF súbory sa musíte prihlásiť do Evernote. Prvý mesiac sú nové funkcie k dispozícii zadarmo, potom je už nutné zaplatiť si prémiové členstvo za 5 USD na mesiac alebo 45 USD za rok. Mac verziu si môžete stiahnuť tu, iOS verziu tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Apple vydá nové verzie svojich OS už dnes!

Apple v rámci svojho včerajšieho eventu, na ktorom predstavil nové Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, iPad 8 či iPad…