Samsung predal za prvé dva mesiace 800 tisíc hodiniek Galaxy Gear

Samsung oznámil predaje svojich inteligentných hodiniek Galaxy Gear. Za prvé dva mesiace predaja si ich stihlo kúpiť už takmer 800 tisíc zákazníkov. Podarilo sa tak údajne prekonať očakávania Samsungu, ktorý hodinky od začiatku podporuje silným marketingom. Samsung sa týmto produktom snažil dokázať, že nie je len nasledovníkom inovácií od Apple. Zlé jazyky však tvrdia, že hodinky Samsung vydal len na základe špekulácií o podobnom produkte od Apple, a z obáv, že opäť príde na trh s oneskorením a umožní tak Applu náskok. Galaxy Gear spolupracuje so smartfónom Galaxy a ponúka základné funkcie ako fotografie, hands-free, notifikácie o správach a približne 70 aplikácií.

Hodinky Galaxy Gear niektorí predajcovia ponúkali zadarmo k zariadeniam Galaxy ako napríklad Note 3. Sieť predajní s elektronikou Best Buy v USA zaznamenala, že až 30 % zákazníkov, ktorí si tieto hodinky kúpilo, využilo možnosť vrátiť ich. Známy recenzent technologických noviniek, David Pogue, popísal ich dizajn ako nekonzistentný a frustrujúci, pričom nikomu neodporúča ich nákup.

Mali ste už možnosť vyskúšať Galaxy Gear na vlastnej koži? Aký máte na prvé inteligentné hodinky veľkej značky názor?

komentáre
  1. Poriadny hnus
    vsetky tieto pokusy zaplnt trh “*rackami
    dufam, ze Apple sa nikdy k neicomu ako “iWatches” neznizi

    cielova skupina – asocialny tinedzer ktory sa chyta kazdej slamky ako vyniknut?

  2. ja som cital oficialne nieco ine. 800-tis sice bolo shipnutych, no oficialne predanych je len okolo 50-tis kusov.. takze 750-tis zatial sedi pekne v skladoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Návod: Ako si nastavíte widgety v iOS 14

Apple včera vydal veľký update svojho OS pre mobilné zariadenia. Jednou z kľúčových noviniek sú widgety, na ktoré sa teraz pozrieme.