Predaje mobilných reklám YouTube vzrástli až trojnásobne

Predaje mobilných reklám YouTube stúpli za ostatný polrok až trojnásobne. Svoj podiel na tom má aj skutočnosť, že YouTube zaviedol reklamy aj do svojej mobilnej aplikácie pre iOS, kde sa zobrazujú pred spustením samotného videa. Aplikácia YouTube bola až do iOS 5 štandardnou súčasťou iPhonov aj iPadov, avšak od iOS 6 je už dostupná len ako samostatná aplikácia v App Store. V pôvodnej YouTube aplikácii pre iOS sa reklamy nezobrazovali.

Oficiálnu YouTube aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmoApp Store.

komentáre
  1. Na iPhone síce nemám ani jednu z ich applikačiek, moc Google nemusím, štve ma dosť v poslednej dobe, dokonca na iPhone ani YT nepozerám nejak a naposledy keď som videl (výhradne cez Safari), tak som nemal žiadnu reklamu pred videom tam, ale čo porobili aj teraz keď idem z noťasu tie reklamy, tak to nech fakt idú už do píp, dúfam, že sa im to vráti :)

  2. Za posledne dva roky youtube islo riadne dole vodou. Prajem im aby sa im to vratilo v podobe masivneho poklesu popularity. Ludia, povypinat pc a sup na koncerty, nikto iny s tym nic nespravi, len my :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?