Poznáme dátum vydania SimCity v natívnej verzii pre Mac

Po niekoľkých odkladoch zverejnili EA dátum, kedy by sa natívna Mac verzia hry SimCity mala konečne dostať k hráčom. EA presviedčalo verejnosť, že odklady sú spôsobené tým, že chcú na Macu priniesť natívny bezproblémový zážitok. Už 29. augusta by sme sa mali dozvedieť, či sa im to skutočne podarilo. Na PC je SimCity dostupné už od marca tohto roku, no ani tam sa uvedenie hry nezaobišlo bez problémov. Tie spôsobuje najmä skutočnosť, že hra vyžaduje online pripojenie k EA serverom, ktoré veľký nápor nezvládli.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Apple John Ternus Tim Cook
pokračovanie článku

Tim Cook končí, novým CEO Apple bude John Ternus!

Špekulovalo sa o tom v poslednej dobe naozaj výrazne. Aj v súvislosti s odchodom viacerých vysokopostavených manažérov spoločnosti Apple sa skloňoval možný odchod Tima Cooka z role CEO spoločnosti Apple. Známy bol pritom už aj jeho nástupca - John Ternus.
pokračovanie článku

Apple prestal predávať Mac Pro

Niekoľko mesiacov po správe, že Apple zvažuje stopnúť predaj svojho najvrcholnejšieho počítača, padlo definitívne rozhodnutie. Mac Pro končí.