Philips predstavil nový iOS reproduktor pre DJ-ov

M1X-DJ je názov najnovšieho reproduktorového systému od Philipsu, ktorý by mohol zaujať najmä amatérskych DJ-ov. Okrem Lightning doku pre iPad a iPhone s možnosťou streamovania cez Bluetooth ponúka aj funkcie špeciálne pre DJ-ov vrátane kompaktného mixážneho pultu s podporou rovnako zameranej aplikácie Djay 2. Reproduktory poskytnú výkon až 80 W a vďaka priloženému popruhu ich môžete prenášať na pleciach.

Philips M1X-DJ príde na trh v novembri za cenu 399 EUR.

komentárov
  1. hra to smerom na dja lebo je to tak odfotene, ten ipad je tak otoceny aby bolo na foto repraky a vsetko …koho by zaujimala zadna strana :D

  2. gramce? kde zijes. dneska je vsetko uz davno digitalne, DJ nemusi riesit synchronizaciu pesniciek, radsej moze premyslat ako spoji viacero vstupov je jeden pesnicky, urobi kvalitny prechod tak aby si necitil, ze povodna pesnicka skoncila… jediny dovod preco je gramec lepsi ako digital je pri zmene rychlosti BPM, digital to trochu nezvlada (myslim po kvalitativnej stranke). ale inak je to minulost.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?