Path 3.0 prináša súkromné správy a e-shop s nálepkami a prémiovými filtrami

Pred istým časom sme vám priniesli recenziu iOS aplikácie Path, ktorá sa snaží odpovedať na preplnenosť Facebooku tým, že sa profiluje ako súkromná sociálna sieť pre najlepších priateľov.

Path sa práve dočkal tretej veľkej aktualizácie. Prináša dve novinky – možnosť posielať súkromné správy, ktorá doposiaľ aplikácii chýbala a obchod The Shop, ktorý je ďalším krokom v snahe tvorcov urobiť aplikáciu zarábajúcou. The Shop ponúka prémiové filtre na fotografie a reklamné predmety.

komentár
  1. Škoda tejto appky, voľakedy ešte vo verzii 1, som ju používal takmer každý deň, no odkedy vo verzii 2 nepochopiteľne zmenili zoraďovanie fotiek podľa času pridania a nie času odfotenia, to už ide len k horšiemu. Už len čakám, kedy to zabalia, ako Oink :(

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.