Oslávte narodeniny s iStores a využite zľavu 15 %

Narodeninová oslava spojená so sympatickou akciou. Je tomu už rok, čo v Banskej Bystrici bola otvorená predajňa iStores. Pri tejto príležitosti, 25. a 26. októbra, pripravila značka iStores akciu, počas ktorej bude možné ziskať nový Mac (s výnimkou Mac mini) a príslušenstvo k nemu so zľavou 15 %. K oslave sa pridajú aj ďalšie tri predajne spoločnosti. V iStores v Bratislave, Trnave a Košicaciach si počas 25. a 26. októbra budete môcť zadovážiť MacBook Air 13 za 949 € a iMac 21,5 za 1 169 €.

Príznačnou zaujímavosťou je aj to, že oslavy narodenín sa kryjú so začiatkom predaja iPhone 5s a iPhone 5c, ktoré vám radi a s potešenim predstavia vo všetkých štyroch predajniach iStores na Slovensku.

iStores je vedúca sieť predajní Apple Premium Reseller na Slovensku. iStores je aj partnerom vzdelávacích inštitúcií, žiakov, študentov a učiteľov v rámci programu – Apple Solution Expert Education.Značka iStores sa prvýraz objavila na našom trhu v roku 2010, keď celkom prvá predajňa Apple Premium Reseller na Slovensku získala nového majiteľa – firmu WESTech, spol. s r. o. Táto spoločnosť je členom medzinárodnej skupiny ELKO Group, ktorá je vyznamným subjektom v oblasti distribúcie IT v Európe od roku 1993.

Príbeh iStores je spojený aj s firmou SOFTWARE PARTNER, spol. s r. o., ktorá si od svojho vzniku v roku 1991 vzala za svoje poslanie predaj a servis výrobkov Apple. Jej zákazníkmi sú už po viac ako dve desaťročia vydavateľstvá, reklamné agentúry, grafické štúdiá, výtvarníci a nadšenci zariadení Apple. Už v roku 2000 otvorila spoločnosť prvú maloobchodnú predajňu s výrobkami Apple v prvom nákupnom centre Bratislavy – Polus City Center. Predajňa v Poluse sa stala Apple Premium Resellerom v roku 2007. Kompletne zmodernizovaná bola v roku 2011.

Začiatkom roka 2013 sa spoločnosti SOFTWARE PARTNER a WESTech dohodli na tom, že budú v ďalšom budovaní siete predajní Apple Premium Reseller postupovať spoločne a maloobchodné predajne, ktoré dnes sieť má k dispozícii, ale aj tie, ktoré budú otvorené v budúcnosti, budú niesť meno iStores.

iStores

Predajne iStores sú dnes na Slovensku otvorené v bratislavskom nákupnom centre Polus, trnavskej Galerii, v Banskej Bystrici v nákupnom centre Europa a v Košiciach v Auparku. iStores plánuje v dohľadnom čase rozšírenie siete predajní iStores – Apple Premium Reseller do ďalších lokalít Slovenska ako aj do zahraničia.

iStores MacBook Air

iStores ponúka zákazníkom 22-ročné skúsenosti s platformou Apple, možnosť odberu tovaru a riešenia servisu a konzultácií na rôznych miestach s výbornou dostupnosťou z každej časti Slovenska. iStores je v súčasnosti najvýkonnejším predajcom Apple na Slovensku a vo svojich predajniach, ktoré ročne navštívi spolu viac ako pol milióna zákazníkov, prináša tiež množstvo ďalších doplnkov a príslušenstva k zariadeniam iPhone, iPad, iPod a Mac od mnohých renomovaných výrobcov značkového príslušenstva pre platformu Apple.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Návod: Ako si nastavíte widgety v iOS 14

Apple včera vydal veľký update svojho OS pre mobilné zariadenia. Jednou z kľúčových noviniek sú widgety, na ktoré sa teraz pozrieme.
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Apple vydá nové verzie svojich OS už dnes!

Apple v rámci svojho včerajšieho eventu, na ktorom predstavil nové Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, iPad 8 či iPad…