Microsoft zverejnil a opäť rýchlo stiahol videá vysmievajúce sa Applu

Anti-iPad kampaň Microsoftu, ktorá má presvedčiť zákazníkov o tom, že tablety s Windows sú lepšie, pokračuje ďalšími videami, kde je cieľom výsmechu opäť Apple. Na rozdiel od predošlých videí, kde bol iPad priamo porovnávaný s tabletmi s Windows, sedem nových videí sa snaží parodovať Apple. Zobrazujú mítingy, na ktorých Jony IveTim Cook konzultujú s tímom nové rôzne farby a funkcie iPhonu 5C a 5S. Či tieto videá považujete za vtipné, je otázkou vášho vkusu. Problémom však je, že Tim Cook vo videu vyzerá ako Steve Jobs, ktorý je po smrti. Po vlne kritiky si však nevhodnosť tohto zvláštneho humoru uvedomili aj v Microsofte. Videá boli z YouTube stiahnuté a Microsoft vydal prehlásenie o tom, že malo ísť o veselý vtip nacielený na ich priateľov v Cupertine (Apple). Ten sa však nepodaril, a tak sa rozhodli videá stiahnuť. Nižšie máte možnosť vidieť neoficiálnu kópiu jedného z videí, je však pravdepodobné, že aj to bude časom zablokované.

 

komentárov
  1. pre niekoho vtipné pre niekoho už dávno dávno trapné.borci z microsoftu nevedia prekusnúť že aplle ich už dávno prešťal a musia si honiť na takýchto chujovinách.keď raz nejde karta tak nejde

  2. Je smutne ze az potom co Steve Jobs umrel si dokaze ten dementny clovek z microsoftu ktory okopiruje vsetko co sa okolo da zacal robit srandu z APPLU… niekedy v minulosti by mu to Steve nedovolil… 

  3. podla mna ide skor o viralnu kampan. Presne takto to malo aj dopadnut. Najprv video zverejnit, ked sa toho media chytia tak ho stiahnut, aby sa o nom pisalo este viac a neskor ho opat zverejnit nech sa siri internetom dalej (momentalne 205 669 pozretí).

    Co ma skor prekvapuje, su bludne spekulacie autora na tomto servri, ci chlap v ciernom svetri (mimochodom Steve Jobs obluboval rolaky) nie je “Tim Cook preobleceny za Steva Jobsa” – (ak bolo cele znenie clanku prebrate, tak sa Tomasovi ospravedlnujem).

  4. No len tak dalej, nech sa zaoberaju somarinami a nie s novym posranym windowsom, keby robili to co maju tak by konecne mohli vydat aj nejaky poriadny systema mohli by konkurovat. To je trapne ze posledny system co im poriadne podarilo je XP..

  5. Ubohe, trapne, podradne … Apple sto bodov! To je uz raz tak, ked MS nevie zaujanic nijak inak, len takto … a vlastne ani takto nezaujal!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?