Logitech predstavil ultratenkú dotykovú myš podobnú Magic Mouse

Ak hľadáte prenosnú štýlovú myš k vášmu MacBooku, novinka od Logitechu je možno práve pre vás. Ultrathin Touch Mouse T631 je totiž najnovšia myš od Logitechu určená špeciálne pre Mac. O zladenie sa postarajú použité materiály, medzi ktorými nechýba brúsený kov. Okrem toho, že je táto myš ultratenká, ponúka aj dotykový povrch podporujúci rôzne gestá podobne ako Magic Mouse. Vďaka technológii Easy-Switch je používanie myši s viacerými počítačmi bezproblémovou a rýchlou záležitosťou. Pripája sa cez Bluetooth a o nabíjanie sa postará USB, pričom minúta nabíjania vystačí na hodinu používania.

Logitech Ultrathin Touch Mouse T631 je k dispozícii za 69,99 USD, prvé kusy by sa k zákazníkom mali dostať v septembri. Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach.

komentár
  1. 1. Za rovaku cenu si kupim original

    2. Nabijanie cez usb – super napad ale ten kabel ma 5 cm, keby ho spravili 50cm tak by sa mys dala pouzivat aj pocas nabijania, teraz sa neda co je fail. Super napad je to preto, lebo teraz ked sa mi v magic mouse vybiju baterky a ziadne nemam nabite, tak som s mysou skoncil.

    3. Ten dizajn mi pride trochu nepodarene retro :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Návod: Ako si nastavíte widgety v iOS 14

Apple včera vydal veľký update svojho OS pre mobilné zariadenia. Jednou z kľúčových noviniek sú widgety, na ktoré sa teraz pozrieme.
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?