Herné vydavateľstvo Aspyr obmedzuje podporu starších systémov OS X

Nemalý podiel na konverziách hier na Mac má herné vydavateľstvo Aspyr. Preto sú najnovšie informácie o obmedzení podpory pre staršie systémy OS X pre Mac hráčov dôležité. Ak máte OS X 10.6 Snow Leopard a radi by ste hrali aj nové hry, bude zrejme na čase upgradovať na novší systém. Aspyr totiž po vydaní OS X Mavericks obmedzuje podporu OS X Snow Leopard. V praxi to znamená, že aktualizácie a nové hry už budú podporovať len novšie systémy. Hry, ktoré pôvodne na OS X Snow Leopard fungovali, a dostanú aktualizáciu alebo opravu nejakej chyby, už tiež nemusia na staršom systéme fungovať. V súčasnosti má už OS X Snow Leopard len 8 % hráčov hrajúcich hry od Aspyru. OS X Mavericks môžeme očakávať túto jeseň.

komentáre
  1. Ad kraken: To je tak, keď niekoho 32-bitová mašina nie je súca do koša. Okrem toho, posledné stabilné vydanie je len ca. dva roky staré, takže to tvoje prirovnanie je absurdné. Ešte aj pôvodná verzia je len o dva mesiace staršia, než Windows 7, ty ťulino.

  2. Napriklad moja manzelka ho pouziva na 7-rocnom iMac spolu s Adobe CS4. Velmi stabilna a stale aj svizna kombinacia – dovod na upgrade? Ziaden.
    Btw, Snow Leopard sa mi zda najstabilnejsi oproti Lion a ML… Tolko kernel panic restartou ako ma ML nemal ziaden iny OS X…
    PH

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?