Google Maps pre iPad prídu už toto leto, mobilné aj desktopové verzie dostávajú nové funkcie

Po nie práve najúspešnejšom štarte nových máp v iOS od Apple množstvo používateľov len čakalo na čas, keď sa vrátia pôvodné Google mapy vo forme samostatnej aplikácie pre iOS. Tie napokon prišli a výrazne sa posunuli aj oproti verzii, ktorá bola predinštalovaná v starších verziách iOS. Trpí však jedným nedostatkom – zatiaľ je natívne podporovaná len na iPhone, verzia pre iPad chýba.

   

Dobrou správou je, že Google Maps pre iPad prídu už toto leto. Google taktiež predstavil aj množstvo nových funkcií ako napríklad hodnotenie lokácií používateľmi za pomoci hviezdičiek, možnosti objavovania a prepočítavania trasy v premávke. Google mapy na počítačoch teraz navyše prinášajú možnosť nahliadnuť aj do interiéru niektorých pamiatok alebo iných významných miest. K novým Google mapám na počítače môžete získať prístup tu.

Google Maps pre iPhone si môžete stiahnuť zadarmo z App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Návod: Ako si nastavíte widgety v iOS 14

Apple včera vydal veľký update svojho OS pre mobilné zariadenia. Jednou z kľúčových noviniek sú widgety, na ktoré sa teraz pozrieme.
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?