Budúci týždeň vyjde zrejme posledná betaverzia iOS 7

Už 10. septembra očakávame predstavenie novej generácie iPhonu, a tak niet divu, že sa ku koncu blíži aj testovanie pripravovaného systému iOS 7 vývojármi. Už budúci týždeň, teda v zabehnutom dvojtýždňovom intervale, by mala vyjsť iOS 7 Beta 6. Tá by mala byť podľa stránok BGR navyše poslednou pred vydaním Golden Master verzie, ktorá sa zvyčajne už nelíši od verzie nainštalovanej na zariadenia určené pre koncových zákazníkov. GM verzia by sa mala k zamestnancom a mobilným operátorom dostať 5. septembra, všetci vývojári ju budú mať k dispozícii od 10. septembra, teda odo dňa, keď bude predstavený iPhone. Spustenie predaja iPhonu 5S a 5C by malo prísť, po vzore minulých rokov, ešte v septembri. Sprístupnenie iOS 7 verejnosti potom môžeme očakávať o niečo skôr ako spustenie predaja.

Aktualizácia: Apple nečakane sprístupnil iOS 7 Beta 6 už teraz. Dôvodom, prečo nedodržal doteraz zaužívaný interval vydávania každé dva týždne, vždy v pondelok, je, že aktualizácia rieši závažnú chybu s iTunes v Cloude. Chyba spôsobovala, že niektoré nákupy viedli k sťahovaniu alebo prehrávaniu iných ako očakávaných položiek. O výnimočnom vydaní tejto aktualizácie svedčí aj to, že má len 13,5 MB.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?