Book – vyrobte si knihy s vlastným dizajnom vytvoreným v aplikácii FiftyThree

Oceňovaná aplikácia Paper od FiftyThree, ktorá je k dispozícii exkluzívne pre iPad, patrí k najelegantnejším a najkvalitnejším aplikáciám na rýchle a jednoduché kreslenie kdekoľvek. Najnovšie oznámili FiftyThree spoluprácu s výrobcom poznámkových blokov, Moleskine. Vďaka tomu si môžete objednať knihu s vašim vlastným originálnym dizajnom, ktorý vytvoríte priamo v aplikácii Paper na iPade. Kniha je ručne šitá s pomerom strán zhodným s iPadom (4:3) a s prémiovým matným papierom vyrobeným v Taliansku. Okrem titulnej stránky môže obsahovať až ďalších 15 stránok s vašimi kresbami z Paper.

   

Za kvalitu si však treba aj zaplatiť, Book je k dispozícii za 40 USD. Všetko prebieha priamo cez aplikáciu Paper, ktorá si môžete stiahnuť zadarmo z App Store. Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach.

komentáre
  1. Trochu bych poopravil informaci z webu Fiftythree. Nejedná se o moleskine zápisník, ale knihu o 15 stranách. Rozhodně si tam žádné poznámky nedopíšete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?