Blackberry Messenger príde na iOS už 22. septembra

Obľúbená služba na posielanie textových správ, BlackBerry Messenger, príde už túto nedeľu, 22. septembra, aj na iOS. Ide o jednu z prvých služieb tohto typu, ktorá bola pôvodne dostupná len exkluzívne pre BlackBerry používateľov, v súčasnosti má mesačne aktívnych približne 60 miliónov používateľov. BlackBerry si od vydania verzií pre iOS a Android sľubuje rozšírenie používateľskej základne, aj keď pri konkurencii služieb, ktoré ponúkajú na svojich operačných systémov Apple a Android, to nebude mať ľahké.

komentárov
  1. nezačína sa Apple správať ako microsoft? pohltí všetko a každého?
    vyjedať hrozienka z koláča je pritom trochu šmejďácke gesto. To sú mi časy….. Steve si šiel svojou cestou, nenapodobiteľný, nedostihnuteľný, geniálny, nuž ale toto… Chýba čím ďalej tým viac

  2. Zvedavec: Apple vydava tuto aplikaciu alebo Blackberry? Ved Blackberry chce rozsirit zakladnu na iOS a Android, co to ma spolocne so spravanim Apple?

  3. @zvedavec: ty si ale tlk. Keby si lepsie cital, vsimol by si si, ze je to rozhodnutie BlackBerry – rozsirit svoju uspesnu sluzbu BBM na dalsie platformy. Urcite o tom Apple vedel a potesil sa tomu (mozno dokonca Apple presvedcil BB, aby do toho isli), ale co to ma so Stevom, a co to ma s vyjedanim hrozienok?

  4. a kedy uz konecne bude ta aplikacia v AppStore? Sice ju ohlasili,uviedli ale nevidali – nuz,kvalitna firma to asi bude ten BB :D

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť