Apple zamestnanci vám nesmú ukázať iOS 7 ani na vlastných zariadeniach

Vývojári v súčasnosti testujú už druhú betaverziu pripravovaného mobilného operačného systému iOS 7. Apple však nechce, aby betaverziu používali tí, ktorí nie sú registrovanými vývojármi Applu. Zamestnanci tak nesmú podľa oficiálnych pokynov, ktoré im Apple rozposlal, nainštalovať betaverziu iOS 7 na svoje zariadenia ani ak by pochádzala od tretích strán, ktoré sú registrovanými vývojármi. Zakázané je aj ukazovať iOS 7 zákazníkom v Apple obchodoch. Predajca, ktorý ukáže zákazníkovi iOS 7 na svojom iPhone, môže veľmi ľahko prísť o prácu. Prísne pravidlá sa vzťahujú aj na reklamácie iPhonov s nainštalovanou betaverziou iOS. Je síce pravda, že niektorí predajcovia boli pozvaní do testovania iOS 7 a OS X Mavericks, tým to však končí a zákaz predvádzania zákazníkom platí aj pre nich.

komentáre
  1. asi o to abyneukazovali zabugovany nedoladeny padajuci iOS ktory je v betaverzii potencialnym zakaznikom. nie kazdy je chapavy a vie ze beta nie je na bezne pouzivanie. aj tu sa najde par jedincov co to stake nechapu :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?