Apple už pripravuje priestory na WWDC 2013, na čo sa môžeme tešiť?

Od úvodnej prezentácie WWDC 2013 nás už teraz delí len niekoľko dní, a tak niet divu, že prípravy sú v plnom prúde. WWDC 2013 sa bude už tradične konať v Moscone Center v San Franciscu, Kalifornii. Farby dekorácií sú zhodné s pozvánkou na túto konferenciu a odhaľujú tohtoročný slogan WWDC: „Where a whole new world is developing.“

Andrew Stern/9to5Mac

Úvodná prezentácia začne v pondelok, 10. júna, o siedmej večer nášho času. Aj keď šance na predstavenie nového iPhonu či iPadu sú nízke, WWDC by malo byť bohaté na novinky v oblasti softvéru. Očakávať tak môžeme nové operačné systémy iOS 7, OS X 10.9 a špekuluje sa aj o úplne novej službe „iRadio“. Je pravdepodobné, že Apple predstaví aj nové MacBooky Air, MacBooky Pro a Mac Pro.

komentárov
  1. @ thickasabrick: S pozeraním na Apple TV nepočítaj. Toto je developerská konferencia a budú ukazovať beta verzie nových iOS a OS X. Pozerať to budú môcť len registrovaní Apple Developers (s platným programom).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?