Apple testuje iPad a iPhone s väčšími displejmi

Podľa zdrojov Wall Street Journal Apple testuje prototypy iPhonu s displejom väčším ako 4″ a iPadu s veľkosťou takmer 13″. Podobné správy chodia v nepravidelných intervaloch už niekoľko rokov a nedávno Apple mnohých prekvapil tým, že opustil 3,5″ iPhone alebo že predstavil iPad mini. Dohady o „maxi“ rozmeroch iPadu už poletovali máji. Či sa tieto modely ujmú uvidíme v nasledujúcich mesiacoch a rokoch, no popularita smarfónov a tabletov s väčšími obrazovkami od ostatných výrobcov logicky ženie vedenie Apple skúmať aj tieto možnosti.

Aktuálne verzie iPadu, iPadu mini a iPhonu.

komentárov
  1. Pokial pouziju dizajn z ipad mini, bude to znamenat ze vaha pojde dole a rozmer mierne hore. Bol by to urcite dobry krok.

  2. Keď takéto niečo tak by som povedal, že skôr doplniť rady o dva nové rozmery. O niečo väčší iPhone a o niečo väčší iPad. Ale osobne čo ja viem, takéto hrátky s displejom ala Samsung, že človek telefonuje a vyzerá to ako by mal celú knihu na uchu to ja moc nie ;)

  3. ak ta vypocuju “rudo ” dokup do vybavi palicu a mozes spravit bilboard alebo vrati sa spat do 90 rokov nech ta vsetci vidia ze mas velky telefon

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?