Apple predĺžil program opráv MacBookov s vadnou spodnou stranou

Majitelia MacBookov z obdobia od októbra 2009 do apríla 2011, ktorým už vypršala dvojročná záruka, a majú problém s odlepujúcim sa gumeným povrchom na spodnej strane MacBooku, nemusia mať obavy. Apple totiž teraz predĺžil program opráv týchto MacBookov až na štyri roky od dátumu nákupu. Ak teda máte MacBook s týmto problémom, stačí kontaktovať oficiálny Apple servis, kde spodnú stranu vášho MacBooku bezplatne vymenia. Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach venovaných tomuto problému.

komentárov
  1. Cteny MacBlog,

    Toto je jedna z najviac potesujucich sprav! Ešte keby Apple menil prasknute zadné kryty za displejom na MB.

  2. @Mato: Prasknuty kryt menia vramci zaruky. Reklamovali sme totiz aj tuto gumu aj praskliny a obe zvady boli opravene vramci zaruky.

  3. Viac by ma potešilo kebyže to aj u nás posielajú pretože v servise mi povedali, že to bude trvať 5 dní a ja tam určite nebudem svoj MB posielať (to je ako vtip) a keď priniesť, tak ja tam určite nepôjdem a nenechám im ho tam :) Ak by to poslali, tak to mám poriešené ani nie za 2 minútky a hotovo, takto sa len s tým serkať. Máme skvelé servisné služby, to sú také, že “certifikované”.

  4. Doteď jsem si myslel, že s tím problém nemám, ale den po přečtení tohoto článku se mi jedna noha odlepila :-D

    Tomi: také se mi to stalo na MBP mid 2010

    Jak už ale psal Mirek, také s tím fakt nemíním chodit někam do servisu, i kdyby to zrovna měnili. Trochu sekunďáku a nazdar.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?