Apple obmedzil verejný prístup k iWork pre iCloud Beta, obrovský záujem ho zaskočil

Včera sme vás informovali o tom, že Apple sprístupnil iWork pre iCloud Beta všetkým používateľom s Apple ID. Zdá sa, že tak urobil predčasne. Ak vám iWork pre iCloud nefunguje, nie ste sami. Záujem o novú službu bol tak veľký, že došlo k jej preťaženiu a Apple bol nútený prístup k iWork pre iCloud Beta obmedziť. Zatiaľ nejde o celkové zablokovanie prístupu verejnosti, obmedzenie sa dotýka len niektorých používateľov, presné čísla nie sú známe. Ostáva len dúfať, že do spustenia finálnej verzie iWork pre iCloud Apple vyrieši všetky problémy a bez problémov zvládne ešte väčší nápor používateľov ako teraz.

Zdroj: 9to5Mac

Funguje vám iWork for iCloud? Aké máte s novinkou skúsenosti? Má šancu nahradiť desktopové verzie aplikácií z iWorku alebo ich len doplní?

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Apple vydá nové verzie svojich OS už dnes!

Apple v rámci svojho včerajšieho eventu, na ktorom predstavil nové Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, iPad 8 či iPad…