Apple možno už zajtra predstaví novú Apple TV

O revolučnej Apple TV sa špekuluje už dlho a je takmer isté, že zajtra nám ju Apple ešte neukáže. Tak významnej novinke by Apple určite venoval vlastné podujatie. To však neznamená, že zajtra nemôžeme uvidieť novú generáciu set-top boxu Apple TV. Ten totiž nebol výraznejšie aktualizovaný od marca 2012. Podľa údajov v obchodoch Amazon vo Francúzsku a Nemecku to však vyzerá tak, že Apple nielenže predstaví novú Apple TV už zajtra, ale už v stredu by mala byť v predaji. Zobrazená dostupnosť totiž ukazuje práve na 23. októbra. Hlavnými novinkami zajtrajšieho podujatia majú byť nové iPady, no takmer určite tam uvidíme aj OS X Mavericks či Mac Pro. Aktualizácie sú očakávané aj pre Apple TV a nové Retina MacBooky Pro, ktoré ešte nemajú Haswell procesory od Intelu.

komentárov
  1. Vase Meno: Odkial mas taky blud? odkedy mozes vratit pouzity tovar v skalnej predajni bez udania dovodu a dokonca do 7 dni? (Pokial sa nejedna o internetovy predaj)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Návod: Ako si nastavíte widgety v iOS 14

Apple včera vydal veľký update svojho OS pre mobilné zariadenia. Jednou z kľúčových noviniek sú widgety, na ktoré sa teraz pozrieme.