Apple konečne prináša oficiálnu Apple Store aplikáciu pre iPad

Je až zarážajúce, že Applu trvalo tri roky, kým po vydaní iPhone verzie svojej aplikácie Apple Store prináša jej iPad verziu. Tak či onak, iPad verzia sa už dostáva k používateľom, a ponúka plnohodnotný iOS 7 dizajn. Príjemné a prehľadné používateľské rozhranie dopĺňajú kvalitné obrázky vo vysokom rozlíšení. V iPad verzii pribudla kategória „Now Trending“, v ktorej vidíte práve najpopulárnejšie produkty Apple Store. Na druhej strane však oproti iPhone verzii chýbajú niektoré možnosti ako napríklad platba EasyPay. Naopak, iPad verzia je zrejme namierená skôr na domácich zákazníkov, na ceste do obchodu už Apple predpokladá, že sú vybavení svojim iPhonom.

Aplikácia Apple Store nie je univerzálna, iPhone verziu si môžete stiahnuť zadarmo tu, iPad verzia je zadarmo dostupná tu. V slovenskom App Store tieto aplikácie dostupné nie sú, no keďže tu zatiaľ nemáme Apple Online Store, veľké využitie by nemali.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?