Aký je Xbox One? Pozrite si odlišné názory Googlu a Bingu

Microsoft len prednedávnom predstavil svoju hernú konzolu budúcej generácie, Xbox One. Reakcie na ňu boli a sú zmiešané, viac o jej úspechu sa dozvieme až po spustení predaja, ktoré by malo prísť na jeseň ešte pred Vianocami. Ak ste už na internete vyhľadávali novinky o Xbox One, možno ste narazili na automaticky doplnený text, ktorý sa zobrazuje v Googli a Bingu. Ako vidíte, Google a Bing majú na novú konzolu výrazne odlišný názor. Zatiaľ čo Google doplní k spojeniu „the xbox one is“ negatíva ako terrible, ugly a podobne, internetový prehliadač od Microsoftu, Bing, doplní „amazing“. To, že Bing aj Xbox One sú produkty Microsoftu zrejme nebude náhoda.

Zdroj: Gizmodo

Ak si to budete chcieť vyskúšať, nezabudnite na „the“ v spojení „the xbox one is“.

komentárov
  1. M$ je arogantna firma.Proste nevie akceptovat ze konkurencia je vzdy o krok vpred ako oni. Ten Xsrot si mozu strcit do zadneho otvoru ich Chairmana.Po velkom fiasku na E3 kde obhajovali ich DRM sracky, poovinne online pripojenia ktore tvrdili ze to je buducnost. Tie ich prevratne obmedzenia z buduscnosti uz aj stihli oznamit ze ich rusia lebo sa boja ze sa im hraci vykaslu na ich uzasnu konzolu.

  2. @laco je to vec názoru a keď sme pri tom tak si prečítaj novinky ktoré sa týkajú xboxu one a potom zistíš že si vlastne mimo :) a asi tak aj ostaneš :) keď sme pri tom tak napríklad ja mám oblúbenú značku Apple ale nehovorím že je best pretože to už dávno nieje asi odvtedy čo som si kúpil iPhone 3G potom začal Apple zaostávať v HW a povedzme si na rovinu pokial teraz nevydajú úplnú šupu tak to pôjde už len nižšie a nižšie nemám rád android ale treba uznať že napríklad galaxy S4 a S3 boli už popredu pred Apple inak asi máš velmi rád PS že? :D

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť