Očakávaný Apple Event v New Yorku sa bude konať 19. januára

Na budúci štvrtok sa v New York City uskutoční Education Announcement, hostený Applom. Podľa The Loop, Apple odoslalo niekoľkým zástupcom médií pozvánky na udalosť súvisiacu so vzdelávaním. Bude sa konať v Guggenheim Museum o 16:00 nášho času. The Loop sľubuje priebežné aktualizovanie správ z eventu. Pravdepodobne tu budú predstavené digitálne učebnice pre iPad alebo nový obsah pre iTunes U. Medzi hlavnými rečníkmi sa objaví Eddy Cue, šéf tímov iTunes Store, iBookstore a iAd platformy. Podľa MacRumors sa má jednať o malú udalosť kapacitne, ale veľkú svojím obsahom.

Steve Jobs sa v posledných mesiacoch svojho života okrem iného sústredil aj na to, ako by iPad mohol nahradiť študentské tašky s ťažkými a neekologickými učebnicami. Budúcotýždňová prezentácia ukončí dohady súvisiace s týmto projektom.

komentárov
 1. iPad ako školská a študentská pomôcka má potenciál, som zvedavý, čo na evente predstavia. Každopádne iPadu vo vzdelávacom systéme držím palce.

  btw. článok venovaný práve zavádzaniu technológii do školského systému (“Máme slona v obýváku?”) – http://cl.ly/2a2Q1i11390K3y2b3w2T

  0
  0
 2. V jednoduchosti je krasa. Dokonale graficke spracovanie pozvanky…Uplne jednoduchy napad, ale prevedenie genialne. Staci len par indicii a clovek okamzite pochopi o com je rec….APPLE = BIG APPLE = NEW YORK…

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.