Jony Ive ako Sir Jonathan

Jonathan Ive, srdce priemyselného dizajnu výrobkov Applu posledných 11 rokov, sa ocitol na novoročnom zozname šľachtických ocenení Spojeného kráľovstva. Bol menovaný rytierom britského impéria a môže sa nechať oslovovať titulom Sir. Na ocenenie reagoval skromne: „Je to veľmi vzrušujúce, pred hodnosťou sa skláňam a som za ňu veľmi vďačný.“

Knight Commander of the Most Excellent Order of the British Empire (KBE) je druhá najvyššia rytierska hodnosť Rádu britského impéria. Ive bol povýšený za prínos pre dizajn a priemysel zo stavu Commander of the Most Excellent Order of the British Empire (CBE), ktorý získal v roku 2005.

Sir Jonathan Ive, KBE. Snímka je z dokumentárneho filmu Objectified.

komentáre
 1. myslim ze casom to dopseje k tomu ze Jonathan Ive prevezme vedenie applu. Ma v sebe vacsiu charizmu ako sucasny Tim Cook. Drzim mu palce.

  0
  0
 2. To: Peto
  To, ze je skvely dizajner z neho vobec, ale vobec nerobi dobreho manazera..
  Mat v sebe charizmu je super, ale charizma ti 200 000 zamestnancov riadit nebude…

  0
  0
 3. Praveze charizma a hlavne vizia su jedine veci, ktore 200tis zamestnancov uriadia. Myslis, ze Sir Jonathan pod sebou nikoho nema? Napr cely design team?

  0
  0
 4. Charizma ti firmu neuriadi.. To sa velmi pleties.. Odporucam nastudovat aspon zaklady manazmentu ak mas pocit ze firmy riadi charizma… To ze ma nejaku viziu moznp pravda je.. ale tak isto koze byt pravda, ze je len proste dobry dizajner a ohladne riadenia apple nema viziu ziadnu… Spickovy manazer by mal byt charizmaticky, lebo mu to pomoze viest ludi, ale charizma z teba neurobi spickoveho manazera.. Zamienas si priciny a dosledky.. Ak by som si v dome odpalil velmi silnu bombu tak sa moj dom zruti.. Ale to ze sa zruti dom, este automaticky neznamena, ze v nom vybuchla bomba….

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Phil Schiller
pokračovanie článku

Phil Schiller nastupuje do dozornej rady OpenAI

Apple a OpenAI už skôr oznámili, že spoločnosti si nebudú navzájom nič platiť za to, že iOS 18 a macOS Sequioa ponúknu čiastočnú integráciu ChatGPT do svojho inteligenčného rozhrania. No zadarmo to predsa len nebude.