Apple sa rozhodol prispieť svojim dielom k zbierke na odstraňovanie škôd spôsobených hurikánom Sandy. Americký Červený kríž tak získal dar 2,5 milióna USD. Okrem toho Apple už dlhšie prezentuje vo svojom iTunes Store odkaz, ktorý umožňuje prispieť na túto zbierku aj bežným zákazníkom. Na rozdiel od iných nákupov v iTunes Store, pri príspevku na Červený kríž z toho Apple nemá žiaden podiel a celá čiastka ide na zbierku. Spolu s používateľmi tak Apple pomohol k miliónom dolárov, ktoré pomôžu pri zotavovaní sa obyvateľstva a odstraňovaní vzniknutých škôd.

— Predchádzajúci
Súdny spor medzi Apple a HTC o patenty skončil dohodou
Následujúci —
VirnetX povzbudení víťazstvom podali ďalšiu žalobu na Apple
Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Apple predstavil novinky: nový MacBook Neo, MacBooky s čipmi M5, iPad Air aj iPhone 17e
- 6. marca 2026
- pridaj komentár
Apple tento týždeň predstavil viacero významných noviniek naprieč svojím portfóliom. Medzi nimi úplne nový MacBook Neo, aktualizované MacBook Air a MacBook Pro s čipmi M5, nový iPhone 17e, výkonný iPad Air aj profesionálne Apple displeje.
Apple predstavil MacBook Neo!
- 4. marca 2026
- pridaj komentár
Predstavovanie nových Apple produktov dnes vyvrcholilo predstavením nového člena rodiny Mac. Privítajte MacBook Neo!
Apple predstavil MacBook Pro s čipmi M5 Pro a M5 Max
- 4. marca 2026
- pridaj komentár
Ponuka laptopov Applu sa rozšírila o nové modely MacBook Pro s čipmi M5 Pro a M5 Max. Teraz s dvojnásobne vyšším základným úložiskom, a to aj pri základnom modeli s čipom M5.
Apple predstavil čipy M5 Pro a M5 Max
- 4. marca 2026
- pridaj komentár
Apple predstavil dvojicu nových procesorov M5 Pro a M5 Max postavených na celkom novej Fusion architektúre.
Apple predstavil MacBook Air (M5)
- 4. marca 2026
- pridaj komentár
Prechod na architektúru M5 pokračuje, Apple predstavil MacBook Air s čipom M5. Teraz s 512GB úložiskom v základnej výbave.
Apple predstavil nový Studio Display a Studio Display XDR, poteší aj doktorov
- 4. marca 2026
- pridaj komentár
Apple nepoľavuje v ohlasovaní noviniek a firma predstavila niečo, na čo užívatelia Macu už celkom dlho čakali - dvojicu monitorov Studio Display.

komentáre
A za hodinky v iOS6 zaplatil 20 000 000 … slachetna firma :(
tak tak, za *** hodiny daju 16 milionov a za cervenemu krizu tolko? kam sme sa to dostali, na zamyslenie…
bill gates dava tolko mesacne :)