Žvotopis Steva Jobsa bude možno najpredávanejšou knihou roku 2011

Len predvčerom vydaný životopis Steva Jobsa, s jednoduchým názvom „Steve Jobs“ od Waltera Isaacsona, má už teraz dobré vyhliadky na to, aby sa stal najpredávanejším titulom roku 2011 na stránkach Amazon.com. Okrem klasickej papierovej verzie je životopis k dispozícii aj v eBook formáte pre Kindle a v iBookstore pre iPhone, iPod touch a iPad. Elektronické verzie knihy majú na predaji približne polovičný podiel, v nasledujúcich mesiacoch by mohli mať väčšinu.

komentáre
 1. Pre všetkých by som chcel upozorniť, že na Discovery channel pôjde tuším túto sobotu : “How Steve Jobs changed the world.”.

  0
  0
 2. Vase meno: niekedy od 21. 11.. Odporucam ale anglicku verziu, na tie nase otrasne preklady nema zmysel cakat. Ked som cital Wozovu knizku, az ma dvihalo zo stolicky.

  Dokument Discovery chanel nestoji za vela, je zmateny a nejasny, chyba v nom napr. iMac ako klucovy produkt zachrany Apple. Nanestastie, z YouTube uz je stiahuty

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.