Zistite si, s ktorou aplikáciou trávite na vašom iPhone najviac času

Majitelia jailbreaknutých iPhonov majú v Cydii k dispozícii zaujímavú aplikáciu s názvom App Stat. Je k dispozícii úplne zadarmo a vďaka trom základným funkciám vám pomôže zistiť, ako najčastejšie trávite čas používaním iPhonu. Po jej nainštalovaní tak zistíte, ako často používate každú aplikáciu nainštalovanú na vašom iPhone, koľko času strávite v každej aplikácii po jej otvorení a kedy ste ju naposledy spustili.

Okrem toho, že zistíte, koľko času trávite napríklad hraním Angry Birds alebo SMSkovaním, vám aplikácia môže pomôcť aj v situácii, keď chcete uvoľniť miesto na vašom iPhone. Rýchlo totiž odhalíte, ktoré aplikácie používate najmenej (alebo nepoužívate vôbec), a tak ich zmazaním môžete získať drahocenné miesto pre nové aplikácie.

S ktorými aplikáciami trávite najviac času vy?

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.