Zaznamenávajte vašu fyzickú aktivitu a žite zdravšie za pomoci nového náramku UP

Firma Jawbone spustila v USA predaj unikátneho doplnku, náramku UP. Spolu s iOS aplikáciou je stvorený na to, aby ste mali prehľad o fyzických aktivitách vo vašom živote. Zaznamenáva váš spánok (kedy chodíte spávať, aký kvalitný je váš spánok), váš pohyb počas dňa (vrátane polohy pomocou GPS, rýchlosti, spálených kalórií a podobne) a ďalšie údaje, vďaka ktorým má prispieť k vášmu zdravšiemu životnému štýlu.

Keďže sleduje váš spánok, umožňuje vám vstávať v ten „správny moment“. Niekedy je totiž lepšie vstať o pár minút skôr z ľahkého spánku, ako neskoršie prebudenie z hlbokého spánku, ktoré vám skazí deň. Vďaka zabudovanému vibračnému motoru vás pri budíku nastavenom na 7:30 môže začať budiť napríklad už o siedmej tak, aby ste boli svieži. Toto umožňujú aj niektoré iOS aplikácie ako napríklad Sleep Cycle.

Jawbone UP náramok

Náramok je vodotesný do jedného metra pod vodou, je z antialergického povrchu a poradí si aj s potom. Mali by ste ho nosiť podľa možností stále a vďaka použitým materiálom by to malo byť pohodlné. Vďaka integrovanému GPS senzoru môžete okrem každodennej chôdze zaznamenávať aj váš beh, ktorý je potom možné porovnať s ostatnými používateľmi, pričom podobne ako cez Nike Plus im môžete posielať rôzne výzvy.

Jawbone UP náramok

Ak sa snažíte stravovať zdravo alebo len chcete mať prehľad o tom, čo za deň zjete, v iOS aplikácii si môžete vaše jedlá fotiť a zaznamenávať aj informácie o tom, ako sa po danom jedle cítite.

Jawbone UP náramok

Po dvoch hodinách nabíjania vydrží náramok 10 dní používania. K iPhonu alebo iPadu sa pripája cez slúchadlový konektor, pripojenie cez Bluetooth k dispozícii nie je. V USA už predaj začal (za 99 USD), do Veľkej Británie sa dostane 17. novembra (za 79 GBP). Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach.

 

Viac článkov na tému

Diskusia je archivovaná, nie je možné prispievať.

Partneri

Inzercia

Send this to a friend