Tip: Sledujte televíziu na iPhone cez košický Antik – STV1, STV2, STV3, Markíza, Doma, JOJ, JOJ+, TA3, ČT1 a ČT2

Spoločnosť Antik telecom, poskytovateľ internetu, televízie a telefonovania v Košiciach a niekoľkých ďalších mestách, prináša pre svojich používateľov v novom roku zaujímavú novinku – iPhone TV. Ak patríte medzi ich zákazníkov a zároveň máte iPhone, iPod touch alebo iPad, na adrese iphonetv.antik.sk môžete cez Safari bezplatne sledovať vybrané televízne programy.

iPhone TV

Aktualizácia: Ako správne upozornili čitatelia v diskusii pod článkom, pre využívanie služby nie je potrebné byť zákazníkom Antiku a televízne vysielanie je možné sledovať napríklad aj cez 3G pripojenie. Počas krátkeho testovania som nemal so sledovaním televízie na iPhone cez Antik v Košiciach žiaden problém. Oproti klasickému digitálnemu vysielaniu má síce iPhone menšie oneskorenie, na sledovanie programov to však nemá pre používateľa žiaden vplyv. Aktuálna ponuka zahŕňa programy STV1, STV2, STV3, Markíza, Doma, JOJ, JOJ+, TA3, ČT1 a ČT2. Na službe je najlepšie to, že je k dispozícii úplne zadarmo, jedinou podmienkou je využívať internet od Antiku.

iPhone TV
iPhone TV

O to, aké skúsenosti máte s novinkou vy, sa môžete s ostatnými podeliť v diskusii pod článkom.

komentárov
 1. 1. za novinku by som to moc neoznačil, keďže to používam už približne od augusta (približne vtedy, ako tu vznikla téma sledovania TV na iphone
  2. je potrebné využívať internet od antiku? mám OW a nevidím problém..

 2. Len by som dodal že sledovanie funguje na všetkých IOS zariadeniach – nie len iPhone. Tiež vysielanie je možné sledovať aj prostredníctvom iných poskytovateľov internetu (Slovak Telekom, e-Net…), jediné obmedzenie je že sledovanie je možné len z územia SR.

 3. Tak toto nie je novinka. Bezi to uz dlhsi cas a podmienkou nie je ani vyuzivanie sluzieb Antiku. Po nalogovani sa na danu adresu moze sluzbu vyuzivat kazdy.

 4. Neviem odkial mate to,ze musi mat clovek internet od Antiku,ale nie je to pravda.Bezi mi to vsade kde sa pripojim a s Antikom som nikdy nemal nic spolocne.Bezi to vsade.

 5. Teraz už len dúfať, že po zverejnení to nestiahnu dole ako všetky ostatné ktoré tu boli spomenuté predtým. AntikTV používam už pár mesiacov a zatiaľ to išlo vždy bez problémov.

 6. “jedinou podmienkou je využívať internet od Antiku”
  bývam v Bratislave, nepoužívam Antik internet a napriek tomu mi to funguje :)

 7. Skúsenosti s novinkou ktoru používam asi 3 mesiace sú veľmi dobre. na 3g ide všetko bez problémov.
  PS: Dúfam, že tú stránku nezrušia ako naposledy ked ste písali článok o podobnej stránke :D :) :) :) :)

 8. Na sledovanie televiznych programov nemusi byt klient zakaznikom Antik-u. Je to normalna webova sluzba. Sledovat televiziu je mozne z lubovolneho miesta (aspon na Slovensku).

  Televiziu je mozne sledovat aj priamo z OS X (Safari) nasledovnym postupom:
  – treba aktivovat menu Develop (menu Safari->Preferences->Advanced->Show Develop menu in menubar)
  – nastavit User Agenta na iPhone (menu Develop->User Agent->obile Safari 4.1 – iPone)
  – ist na stranku iphonetv.antik.sk
  – kliknut na pozadovany program, stiahne vam subor s koncovkou m38u
  – tento subor otvorit s textovym editorom, nas zaujimaju riadky vyzerajuce nejako takto: http://88.212.10.27/streams/stv1-19447.ts
  – tento odkaz si skopirujeme
  – spustime QuickTime Player, menu File->Open URL, do dialogu vlozime skopirovany odkaz

 9. a vdaka vasmu clanku sa zobudia televizie, ze kto siri ich signal na internete bez povolenia a do tyzdna je to zase nefunkcne… dakujeme macblog