Testovanie iOS 5 je v plnom prúde, bude podporovaný aj iPhone 3GS?

Apple testuje iOS 5 Rôzni vývojári potvrdzujú, že testovanie ďalšej veľkej aktualizácie mobilného operačného systému od Apple, iOS 5, je už v plnom prúde. Apple ho testuje na iPhonoch, iPadoch a iPodoch touch. Zdá sa, že medzi testovanými zariadeniami je aj iPhone 3GS, aj keď v súčasnosti nie je isté, či ho iOS 5 bude podporovať. Predstavenie iOS 5 sa očakáva na WWDC 2011, ktoré bude o mesiac, k používateľom by sa mal dostať o niekoľko týždňov neskôr – tento čas využijú vývojári na to, aby novej verzii prispôsobili svoje aplikácie.

Viac článkov na tému

6 komentáre v archíve

 1. ronox píše:

  neviete ci by mal byt aj na ipad prvej genracie?

 2. jakub píše:

  hmmm,iOS 5 a 3GS? z historickeho pohladu cisty nezmysel a spekulacia naklolko apple staru generaciu iZariadeni odstrihne vzdy z podpory

 3. Vaše meno píše:

  ak bude tak bez vsetkych funkcii

 4. PehrBA píše:

  Mňa by zaujímalo, čo nové nás čaká v iOS 5.0. A nie led dohady resp. zbožné priania.

 5. YivoSVK píše:

  blbost, Apple podporuje vzdy po velmi dlhu 3 posledne iPhone -y a ked sa blizi vydanie dalsieho tak poslednemu podporu ukonci. Kedze iPhone 4 je stale najnovsi tak logicky 3GS musi byt podporovane.

 6. Dominik mino8482@azet.sk napíšte mi prosím píše:

  Dobrý deň , chcem sa spýtať , na iphone 3g sa nebude dať iOS 5 ??? A keď sa nebude dať oficiálne , chcem sa spýtať či by sa potom nedal dať neoficiálne :D :) ďakujem vám krásne za odpovede … :)

Komentáre sú uzavreté.

Inzercia

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia