Rozšírte svoj iPad o skutočné joysticky pre hry

Inovatívna firma TenOneDesign predstavila originálne herné príslušenstvo pre iPad – Fling. Ide o joysticky, ktoré sa na dotykovú obrazovku iPadu jednoducho prisajú a uľahčia tak hranie mnohých akčných hier vyžadujúcich ovládanie virtuálnymi joystickmi. Fling je navrhnutý tak, že sa joysticky automaticky vracajú do svojej pôvodnej stredovej pozície, v krajných pozíciách naviac vyvolávajú väčší odpor.

Fling ocenia najmä hráči rôznych FPS akčných hier, ktoré často vyžadujú používanie dvoch virtuálnych joystickov. Virtuálne joysticky na dotykovej obrazovke totiž nikdy nenahradia komfort klasických fyzických joystickov, ktorý by mal ponúknuť aj Fling. Do predaja by sa mal dostať koncom januára v cene 25 USD za kus, prípadne 38 USD za balenie obsahujúce hneď dva joysticky.

Fling joysticky pre iPad
komentárov
  1. este by to chcelo vymysliet externu klavesnicu, monitor (vacsi), vetraky, zdroje, napalovaky, tuningove osvetlenie a polozim si to na stol ako dalsi pocitac :)

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.