Rockstar Games zlacneli novinku GTA 3 pre iOS (aj ďalšie hry), zľavy sú k dispozícii naprieč celým App Storom

gta3-ios

Ako ste si už iste všimli, takmer všetky herné štúdiá ponúkajú v App Store predvianočné zľavy. Ich cieľom je dostať sa do zoznamu najpredávanejších hier, odkiaľ už bude ich predaj poháňaný zotrvačnosťou po tom, čo začnú nachádzať pod vianočným stromčekom nové iPhony, iPody touch a iPad ich noví majitelia. Tí totiž často vyhľadávajú inšpirácie na nákup nových aplikácií a hier v Top 25. Máte tak jedinečnú možnosť získať množstvo výborných hier za menej ako euro alebo aspoň s výraznou zľavou. Jedným z herných štúdií, ktoré zľavňujú, je aj Rockstar Games. Zatiaľ čo väčšinu hráčov táto správa poteší, pre tých najvernejších je to trochu rana pod pás. V zľave je totiž aj úplná novinka pre iOS, GTA III, ktorá vyšla len pred týždňom.

Ak teda patríte k fanúšikom, ktorí si ju kúpili medzi prvými, správa o 40% zlacnení vás zrejme veľmi nepoteší. Nabudúce si zrejme pri novinke od Rockstar Games zákazníci dvakrát zvážia, či radšej nepočkajú na prípadné zľavy. Aktuálna cena za univerzálnu hru GTA III je 2,39 EUR (pôvodne 3,99 EUR), nakupovať môžete v App Store.

Zľavy sa týkajú aj ďalších dvoch hier pre iOS od Rockstar Games, GTA: Chinatown Wars (40% zľava, 4,99 EUR – verzia pre iPhoneiPad), a Beaterator (33% zľava, 1,59 EUR – verzia pre iPhone).

Zľavy platia do 29. decembra. Okrem Rockstar Games ponúkajú zľavy napríklad EA, Cave World, Gameloft, Telltale Games, Infinite Dreams, Crescent Moon a ďalší.

Viac článkov na tému

4 komentáre v archíve

 1. Polino píše:

  Ale aspoň sa to teraz oplatí, kúpil som Fifu 2012 za 0,79 a taktiež aj Real Racing 2 HD :) potešia takéto zľavy :)

 2. iMichelleCZ píše:

  Jsem zvědav, s čím se ukáže od 26.12. Apple v aplikaci 12 :o)

 3. Igor píše:

  Kupil som si FIFU 2012 v akcii za 0,79 ale z uctu mi stiahlo 2 eura, neviete cim to je? :D faktura mi nedosla..

 4. adamo píše:

  hm problem na svete brat mi chcel urobit radost kupil mi gta III no on je registrovany v UK store, neda sa to nejak obist ?

Komentáre sú uzavreté.

Inzercia

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia