Používatelia hlásia blikanie a výpadky signálu po pripojení nových MacBookov Pro k 24″ LED Cinema displejom

Na oficiálnych diskusných fórach Apple sa rozrastajú témy týkajúce sa problémov nových MacBookov Pro v kombinácii s 24″ LED Cinema displejmi. Obraz na týchto externých displejoch, ktoré Apple zrušil minulý rok a nahradil 27″ modelom, totiž náhodne bliká a vypadáva. Bežné postupy k riešeniu problémov nepomáhajú, výpadky obrazu nezávisia na tom, či je aktívna grafická karta od Intelu alebo AMD. Zabudovaného displeja sa problém netýka. Apple už podľa všetkého o problémoch vie a pracuje na ich vyriešení. Výpadky máte možnosť vidieť aj na nasledujúcom videu:

komentárov
  1. Mne robí presne toto isté monitor NEC Multisync 2490wuxi2 pripojený k MacBook Pro 17″ 3.1 … to som si myslel, že mám vadný monitor ale ako vidím, chybe je niekde inde …

    0
    0
  2. Stavalo sa mi presne to iste na starom mbp (2008), ked som mal tu slabsiu graficku kartu nahodenu. Berzplatne mi v servise vymenili mi maticnu dosku a je to ok.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.