Oficiálna Google+ aplikácia už aj pre iPad

img_656c81f66ca830dab612301d1d63724d1edc76b9d62fd2fa4d5d0a8f2ef0c1a6

Tí, ktorí ešte nepočuli o Google+, sa o ňom môžu dozvedieť viac v našom článku. Ostatní už vedia, že ide o nový produkt na trhu sociálnych sietí od Googlu, ktorý má konkurovať najmä Facebooku. Na podporu rýchleho „kradnutia“ ľudí z Facebooku je potrebné používateľom čo najviac spríjemniť zážitok z jeho používania, a preto je už teraz v App Store k dispozícii aplikácia, ktorá okrem iPhonu a iPodu touch podporuje už aj iPad. Ak sa vám teda nechce čakať na oficiálnu iPad aplikáciu od Facebooku, ktorá napriek špekuláciám nie a nie prísť, môžete za ten čas vyskúšať konkurenčné riešenie.

Čo hovoríte na Google+ vy? Rušíte kvôli nemu Facebook alebo zostávate verní?

Viac článkov na tému

10 komentáre v archíve

 1. Monko píše:

  tak na iPade mi off fb app nechyba – Safari šetko rieši…a nechavam si aj fb aj g+ :)

 2. mio píše:

  Co je to facebook?

 3. Peter Pal píše:

  Iba skoda ze nie je v Slovenskom AppStore, vsak ?!?

 4. Martin píše:

  Ten iPad support sa mi nejak nezda aplikaciu som stiahol z US storu a funguje len ako iphone aplikacia na iPade. Inac oproti facebooku zatial akosi malo pouzivam google+, ale to moze byt tym ze tam mam menej ludi. Pred facebookom som zas pouzival icq. Na facebooku bola skvela implementacia v iphone, .. facebook som zacal pouzivat koli jednoduchemu foteniu a automatickemu uploadovaniu fotky aj s popisom na facebook.

 5. Héctor píše:

  Len aby to uz bolo v slovenskom appstore. Na nas sa akosi zabuda, takisto MS OneNote je na trhu uz ako dlho a na slovensku stale nic. Nerozumiem tej politike.

 6. TTV píše:

  Ako sa vám podarilo prihlasit na Google+ mne to furt píše že je v skúšobnej fáze a mám čakať.

 7. kudlayz píše:

  mne tiez sa nepodarilo prihlasit pise my to ze len na pozvanky a to som dal 0.79e za aplikaciu

 8. Mario píše:

  Ja tú aplikáciu v App Store nevidím.

 9. majdy píše:

  2 kudlayz:

  no hrozné, teraz budeš na mizine, nebudeš si môcť kúpiť rožok….
  ..možno by bolo si treba “naštudovať” aj niečo, o tom, do čoho sa idete vrhnúť, ako napríklad, že je to zatiaľ len na pozvánky (čo tiež už neviem či zrovna funguje) a mimo iného aj gramatiku… 

 10. Suro píše:

  Ak chce ktosi pozvanku do google plus tak napiste vas mail a ja (alebo ktosi kto tu bude skor) vam ju poslem, nic viac k tomu netreba

Komentáre sú uzavreté.

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia