Office tím prináša prvú aplikáciu pre iOS – OneNote

O App Store a úspechy s ním spojených aplikácií javí záujem už aj Microsoft Office tím. Ten predstavil svoju prvú iOS aplikáciu – OneNote. Aj keď väčšina čitateľov by zrejme najviac ocenila zverejnenie kancelárskej sady Office pre iOS, najmä iPad, OneNote môžeme považovať za prvý malý krok.

OneNote pre iPhone Ak ste sa s OneNote ešte nestretli, podľa oficiálnej správy by ste mali patriť k menšine. OneNote je totiž nainštalovaný na 78 miliónoch počítačov v USA, teda na viac ako tretine všetkých počítačov v krajine. Napriek tomu si popíšeme, aký je jej hlavný význam.

OneNote pre iPhone

Denne sa človek stretáva s veľkým množstvom informácií a často sa stáva, že si jednoducho nie sme schopní zapamätať všetky myšlienkové pochody a nápady, niekedy si nezapamätáme ani podstatné veci. V minulosti riešili ľudia tento problém poznámkovými blokmi, no a dnes je situácia v podstate rovnaká, no tradičné poznámkové bloky sme nahradili digitálnymi.

Jedným z nich je aj OneNote. Pomocou tejto aplikácie si budete vedieť na iPhone jednoducho a rýchlo zapisovať a triediť všetky poznámky a zoznamy. Microsoft vám k tomu naviac ponúka možnosť bezplatnej automatickej synchronizácie a zálohovania cez Windows Live SkyDrive. Všetky vaše dáta tak budete mať k dispozícii prakticky odkiaľkoľvek. Stačí vám k tomu počítač alebo smartfón.

OneNote pre iPhone

Aplikácia je v App Store zadarmo dostupná len v rámci časovo obmedzenej ponuky. Ak sa teda chcete vyhnúť možnosti, že bude v budúcnosti spoplatnená, odporúčame stiahnuť si ju už teraz. OneNote je momentálne okrem iOS k dispozícii aj v rámci kancelárskej sady Office, ako web app a na Windows Phone 7. O verzii pre Android Microsoft neinformoval. OneNote pre iPhone zatiaľ v slovenskom ani českom App Store nenájdete, sťahovať môžete napríklad z amerického. Ďalšou možnosťou je počkať, s najväčšou pravdepodobnosťou je dostupnosť u nás len otázkou času.

komentárov
 1. Myslím že nejlepší aplikace pro poznámky je CircusPonies NoteBook. Cena vás asi zaskočí, ale já ji používám na MBP a zatím jsem nenašel lepší. Dcerka si v ní píše vše ve škole. Je to domyšlený a dotažený. Toť moje zkušenost.

  0
  0
 2. dakujem za poslanie no ked to pridam do itunes a z neho to chcem dat do iphonu mi napise ze mam neautorizovany pc a ked dam podla pokýnov autorizovat a pridam to do iphone znova mi to napise pls help nekdo

  0
  0
 3. pozeral som ten CircusPonies NoteBook. vyzera fajn, akurat ze nie je na iphone ale len mac a ipad. existuje nejaka fakt dobra, aj platena aplikacia na evidenciu uloh/poznamok, ktora by bola plne synchronizovana medzi mac a iphone?

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.