Office tím prináša prvú aplikáciu pre iOS – OneNote

O App Store a úspechy s ním spojených aplikácií javí záujem už aj Microsoft Office tím. Ten predstavil svoju prvú iOS aplikáciu – OneNote. Aj keď väčšina čitateľov by zrejme najviac ocenila zverejnenie kancelárskej sady Office pre iOS, najmä iPad, OneNote môžeme považovať za prvý malý krok.

OneNote pre iPhone Ak ste sa s OneNote ešte nestretli, podľa oficiálnej správy by ste mali patriť k menšine. OneNote je totiž nainštalovaný na 78 miliónoch počítačov v USA, teda na viac ako tretine všetkých počítačov v krajine. Napriek tomu si popíšeme, aký je jej hlavný význam.

OneNote pre iPhone

Denne sa človek stretáva s veľkým množstvom informácií a často sa stáva, že si jednoducho nie sme schopní zapamätať všetky myšlienkové pochody a nápady, niekedy si nezapamätáme ani podstatné veci. V minulosti riešili ľudia tento problém poznámkovými blokmi, no a dnes je situácia v podstate rovnaká, no tradičné poznámkové bloky sme nahradili digitálnymi.

Jedným z nich je aj OneNote. Pomocou tejto aplikácie si budete vedieť na iPhone jednoducho a rýchlo zapisovať a triediť všetky poznámky a zoznamy. Microsoft vám k tomu naviac ponúka možnosť bezplatnej automatickej synchronizácie a zálohovania cez Windows Live SkyDrive. Všetky vaše dáta tak budete mať k dispozícii prakticky odkiaľkoľvek. Stačí vám k tomu počítač alebo smartfón.

OneNote pre iPhone

Aplikácia je v App Store zadarmo dostupná len v rámci časovo obmedzenej ponuky. Ak sa teda chcete vyhnúť možnosti, že bude v budúcnosti spoplatnená, odporúčame stiahnuť si ju už teraz. OneNote je momentálne okrem iOS k dispozícii aj v rámci kancelárskej sady Office, ako web app a na Windows Phone 7. O verzii pre Android Microsoft neinformoval. OneNote pre iPhone zatiaľ v slovenskom ani českom App Store nenájdete, sťahovať môžete napríklad z amerického. Ďalšou možnosťou je počkať, s najväčšou pravdepodobnosťou je dostupnosť u nás len otázkou času.

Viac článkov na tému

14 komentáre v archíve

 1. Hector píše:

  v slovenskom app store nieje

 2. Marian píše:

  Skoda ze nie je dostupna cez SK Itunes

 3. P.e.P.o. píše:

  Lidi ak mate niekto americky itunes store ucet mohli by ste mi to poslat na mail? Samozrejme kym je to zadarmo peterhanzlik2@gmail.com
  Dikes

 4. lubeno píše:

  Postreh: len od iOS 4.2.1.

 5. Profish píše:

  Ako mozem stiahnut tuto aplikaciu z americkeho iTunes?

 6. Profish píše:

  Mohli by ste to aj mne poslat ak ma niekto americky ucet na mato.profish@gmail.com? :)  

  Vopred dakujem.

 7. mara píše:

  to je v zadku, zrovna aplikace kterou bych rad a neni v nasem storu…to je ke vzteku!!!

 8. shelbygt píše:

  to P.e.P.o,Profish
  poslane dufam ze Vam to prislo

 9. Tojsem Jelen píše:

  Myslím že nejlepší aplikace pro poznámky je CircusPonies NoteBook. Cena vás asi zaskočí, ale já ji používám na MBP a zatím jsem nenašel lepší. Dcerka si v ní píše vše ve škole. Je to domyšlený a dotažený. Toť moje zkušenost.

 10. info píše:

  chlapi ako sa da poslat stiahnuta aplikacia? rad poslem

 11. p.e.p.o. píše:

  dakujem za poslanie no ked to pridam do itunes a z neho to chcem dat do iphonu mi napise ze mam neautorizovany pc a ked dam podla pokýnov autorizovat a pridam to do iphone znova mi to napise pls help nekdo

 12. Tikiboo píše:

  A vy ste odkiaľ prišli moji, že app poslať mailom, veď to by nemalo ísť nainštalovať.

 13. info píše:

  vazne je tu niekto kto vie preposlat nainstalovanu aplikaciu? v iphone?

 14. grgo píše:

  pozeral som ten CircusPonies NoteBook. vyzera fajn, akurat ze nie je na iphone ale len mac a ipad. existuje nejaka fakt dobra, aj platena aplikacia na evidenciu uloh/poznamok, ktora by bola plne synchronizovana medzi mac a iphone?

Komentáre sú uzavreté.

Inzercia

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia