Nemecký Telekom spustil predobjednávky iPhonu 5, Best Buy očakáva iPhone 5 v októbri

Nemecký Telekom spustil možnosť rezervácie budúcej generácie iPhonu. Informoval o tom Bloomberg, príčinou je očakávaný nedostatok telefónov. Záujemcovia o iPhone 5 dostanú exkluzívne kupóny, no názov ani informácie o zariadení im odhalené nebudú. Nakoľko Apple tají informácie o pripravovaných produktoch aj pred operátormi, je celkom možné, že spustenie rezervácií je postavené výlučne na kolujúcich špekuláciách a očakávaniach. Napriek tomu si však môžeme byť istí, že nový iPhone predstaví Apple už v najbližších týždňoch. Momentálne si však nikto netrúfa s istotou povedať, či pôjde o vylepšený, no predošlej verzii podobný iPhone 4S, alebo o úplne prerobený iPhone 5. S blížiacim sa uvedením iPhonu 5 počíta aj známy americký reťazec s elektronikou Best Buy. Informoval o tom aj svojich zamestnancov, ktorých v interných dokumentoch upozorňuje na spustenie predobjednávok na iPhone 5 v prvý októbrový týždeň. Zaujímavosťou najmä pre amerických zákazníkov je, že Best Buy očakáva, že iPhone 5 bude po AT&T a Verizone predávať už aj tretí americký mobilný operátor, Sprint. Best Buy však v dokumente upozorňuje, že dátumy sa môžu zmeniť.

Vyzerá to teda tak, že nový iPhone sa nezadržiteľne blíži, no vlastne nikto ešte nevie, čo prinesie. Vzhľadom na zaužívaný ročný produktový cyklus iPhonu, ktorý už bol prekročený, s novou generáciou počítajú aj mobilní operátori, ktorí sa podľa všetkého pripravujú na veľký záujem bez akýchkoľvek oficiálnych informácií.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.