Najväčší podiel na trhu majú Macy vo Švajčiarsku, USA až na treťom mieste

Pre mnohých prekvapivé výsledky priniesol nový prieskum, ktorý bol zostavený na vzorke informácií z návštev viac ako troch miliónov internetových stránok. Ak ste si mysleli, že najväčšej obľube sa Macy tešia v USA, mýlili ste sa. Najväčší podiel má Mac OS X vo Švajčiarsku, kde ho má až 17,61 % používateľov. Na druhom mieste sa umiestnilo Luxembursko, USA sú s podielom 15,36 % až na treťom mieste. Do prvej desiatky sa nedostali krajiny ako napríklad Veľká Británia, Franczúzsko alebo Japonsko.

Podiel Macov vo svete Ak sa na podiel Macov pozrieme z hľadiska svetových regiónov, situácia je trochu odlišná. Na prvom mieste je Severná Amerika, na druhom Austrália a Oceánia a prvú trojku uzatvára Európa. Najmenej Macov je v Južnej Amerike.

Podiel Macov vo svete

Na rozdiel od úspešných produktov ako iPod, iPhone a iPad sú Macy stále v pozadí úspešnejšieho Windowsu od Microsoftu, avšak Macy sa tešia stále stúpajúcej obľúbenosti aj vďaka spomínaným produktom.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.