Najobľubenejší fotoaparát na stránkach Flickr? iPhone 4 (už čoskoro)

Flickr sú obľúbené stránky pre nahrávanie a zdieľanie fotografií. Podľa štatistík fotoaparátov používaných pre snímanie fotografií, ktoré sú na stránky uploadované, je druhým najobľúbenejším fotoaparátom iPhone 4. Na prvom mieste je digitálna zrkadlovka Nikon D90, no pri súčasnom trende to nebude trvať dlho a iPhone 4 ju čoskoro predbehne. Nikoho neprekvapí, že spomedzi fotoaparátov na mobilných telefónoch je iPhone 4 na prvom mieste (graf v pokračovaní článku). Na druhom je iPhone 3G, za ním sa umiestnil iPhone 3GS a až na štvrtom mieste je HTC Evo 4G nasledovaný HTC Droid Incredible.

Fotoaparáty Flickr iPhone 4

Čím fotíte najčastejšie vy? Neváhajte sa vyjadriť v diskusii pod článkom. Fotoaparáty Flickr iPhone 4

komentárov
 1. Nikon D7000, iPhone 4 a Sony H10. V poradí, ako je to napísané. :) iPhone dokáže, za správnych podmienok, robiť slušné fotky (na mobil).

  0
  0
 2. Celkom zaujimave by bolo porovnanie na Google – Picasa strankach.
  Flickr ja vnimam ako sluzbu pre Severnu Ameriku.
  Na fotenie najcastejsie pouzivam iPhone 3Gs, iP 3G bol na fotenie nepostacujuci. Potreboval priam idealne svetelne podmienky.
  Ak viem ze budem fotit, pouzivam radsej digitalne fotaky. Moja oblubena znacka je Canon.

  0
  0
 3. @flexo .. flickr ako sluzba pre sev. Ameriku? hehe. zaujimavy nazor.

  tymto pozdravujem @kulsecko s kt. sme sa spoznali prave vdaka flickr.
  A samozrejme vdaka Olympusu :)

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.