Motorola prirovnáva Apple k veľkému bratovi zo slávnej Apple reklamy z roku 1984

Jednou z najznámejších Apple reklám je reklama, ktorá bola v roku 1984 odvysielaná počas prestávky Superbowlu, a zobrazovala atlétku, ktorá s veľkým kladivom rozbíja obrovský obraz krutého diktátora vymývajuceho mozog ľudom vo velkej sále. Diktátor znázorňoval veľkého brata z knihy od Georga Orwella – 1984. V najnovšej reklame na telefón Motorola XOOM však táto spoločnosť prirovnáva k veľkému bratovi samotný Apple.

   

V pokračovaní článku nájdete aj legendárnu reklamu Apple z roku 1984. Je pravda, že Applu sa zrejme nikdy nepodarí pokoriť svojho najväčšieho konkurenta na poli operačných systémov pre osobné počítače, Microsoft, no podarilo sa mu dominovať v novej a momentálne aj podstatnejšej oblasti mobilných operačných systémov. Samozrejme, Motorola by taktiež veľmi rada slávila so svojimi smartfónmi rovnaké úspechy ako Apple. Na druhej strane Motorola ani zďaleka nie je jedinou spoločnosťou či osobnosťou, ktorá sa začína prikláňať k názoru, že Apple sa stáva Microsoftom súčasnosti.

   

Čo si o tejto situácii myslíte vy? Stáva sa z Applu nový Microsoft? O svoje názory sa s ostatnými môžete podeliť v diskusii pod článkom.

Viac článkov na tému

Diskusia je archivovaná, nie je možné prispievať.

Inzercia

Partneri

Inzercia

Send this to a friend