iPhone 5 sa začne vyrábať najskôr v septembri, potvrdzujú to výrobcovia kľúčových komponentov

V súlade s predošlými dohadmi prichádza správa od analytikov z Avia Securities, podľa ktorých sa iPhone 5 začne vyrábať najskôr v septembri 2011. K zákazníkom by sa potom už tento rok s najväčšou pravdepodobnosťou nedostal, isté nie sú ani prvé mesiace roku 2012. Zdrojom týchto správ sú vyjadrenia výrobcov kľúčových komponentov iPhonu 5, bez ktorých sa iPhone 5 vyrábať nemôže. Zdá sa, že tento rok Apple po prvý raz naruší tradičný cyklus predstavovania nových iPhonov, ktoré prebiehalo v lete. Onedlho by sa však na trh mala konečne dostať biela verzia iPhonu 4, ktorá síce bola predstavená naraz s čiernym modelom, no k zákazníkom sa do dnešného dňa nedostala. Údajne je to kvôli problémom s prepúšťaním svetla, ktoré oslabovalo výkon fotoaparátu.

Steve Jobs s bielym iPhonom 4

Dostane sa biely iPhone 4 s 10 mesačným oneskorením konečne  k zákazníkom? (Foto kredit: obamapacman.com

Viac článkov na tému

6 komentáre v archíve

 1. iDio píše:

  iPhone 4 W je na svete, bude ohlaseny ala 3G alebo GS, bude rozsireny o par GB a uvolneny s novym iOS s nejakymi srandami aby mali o com hovorit a v dalsom roku spravia megaboom so solarnym iPhonom 5 s vydrzov forever :)

  Kto sa som mnou stavi?

 2. dns píše:

  kludne aj ja … hoci by som nejaku mesacnu vydrz bral radsej jak nejaky fullhd video , xenon blesk a fm radio , tak si myslim ze sa tak vydrze nikdy nedockame :-/

 3. jaja píše:

  Je to skoda, takto bude nutne cakat na JB na iPAD2 az do septembra, smutne

 4. nie píše:

  iOS 5 by ale vyst mohol. A tym padom aspon nebude vypustena podpora pre 3GS :-).

 5. root píše:

  ja uz pockam 4 uz kupovat nebudem, chcem tam viac pamati a ta vydrz by samozrejme potesila keby s tym uz konecne nieco spravili. Maju zopar mesiacov navyse tak nech zamakaju na tom. :).

 6. hmm píše:

  len nech je pekny.. 4ka sa mi nepaci.. chcem navrat k oblym tvarom :D

Komentáre sú uzavreté.

Inzercia

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia