iPhone 5 – náhradné diely naznačujú väčší displej

Stránky iDealsChina prišli s obrázkom náhradnej súčiastky (digitizer), ktorá má byť údajne určená pre iPhone 5. Z obrázku sa zdá, že displej iPhonu 5 bude, ako už niektoré špekulácie naznačovali, oproti iPhonu 4 väčší. Presnejšie, veľkosť displeja, o ktorej sa v súvislosti s iPhonom 5 hovorí, sú 4″, teda rovnako ako napríklad populárny smartfón Samsung Galaxy S. Súčiastka je v súlade aj so špekuláciami, podľa ktorých by mal displej ísť až na úplný kraj tela iPhonu. Nanešťastie však chýbajú fotky, na ktorých by bol pre porovnanie odfotený aj iPhone 4.

iPhone 5 digitizer Správy z iDealsChina už boli v minulosti zdrojom odhalenia tvarov pripravovaných noviniek od Apple, konkrétne napríklad iPhonu 3G. Zároveň však už v roku 2008 predpovedali aj iPhone nano. Tieto predpovede sa zatiaľ nenaplnili, avšak s očakávaniami piatej generácie iPhonu opäť ožili. Predstavenie iPhonu 5 by sa podľa doteraz zaužívaných cyklov malo odohrať už toto leto. Apple zároveň len nedávno predstavil verziu iPhonu špeciálne prispôsobenú CDMA sieťam, už onedlho by do ponuky mala pribudnúť aj biela verzia iPhonu 4.

komentárov
  1. Práve veľkosť displeja na Samsung Galaxy S mi príde až prehnaná, možno je to len o zvyku….ale v každom prípade sa mi to nepáči. S veľkosťou displeja na iPhonoch som úplne spokojní…. Uvidíme ako to nakoniec bude vyzerať….

  2. Prave kvoli velkosti displeja som si IP4 nekupil – mal som 3Gcko. 3.5“ je malo. Ak nahodou budu 4 idem do toho opat. Uz sa tesim na dalsie dohady :-D

  3. pride mi to trosku divne.
    pri rozliseni 960×640
    (ktore sa menit nebude)
    by pri 4″ by mal display rozmery 3.329″ x 2.219″ a 288.418 PPI
    co je uz menej ako 300 PPI

    ak by pouzili ipad rozlisenie do iphone5 (co je nepravdepodobne)
    tak by to malo pri takom velkom screene 307.6 DPI
    co je uz viac akceptovatelne

  4. btw, ak by chceli mensiu verziu nano
    pri rozliseni 480×320 a displayi 3″ (logicky o palec mensie ako 4″)
    by to malo
    1.665″ x 2.4975″ pri 192 PPI
    63.44mm x 95.16mm

  5. Mám Galaxy S a práve veľkosť displeja 4″ bol dôvod na výmenu za 3GS. Ak bude mať iphone 5 tento displej tak kupujem zase Apple :)

  6. podla mna je to nejaky fake …pozrite sa na vrchnu stranu – ide do kriva :D..ako keby to niekto nesikovne upravil vo photoshope :D

  7. 960×640 na 4 palcoch by malo iba 288 dpi to je menej než tri roky stará LG Arena(301 dpi), kto by sa na taký kockatý displej pozeral?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iStores pozýva na slávnostné otvorenie novej predajne Apple Premium Partner v Europa SC Banská Bystrica

Milovníci Apple technológií sa majú na čo tešiť. Už 26. júna otvorí iStores v nákupnom centre Europa v Banskej Bystrici svoju novú predajňu v prestížnom štandarde Apple Premium Partner (APP). Pri príležitosti otvorenia čakajú návštevníkov atraktívne ceny na vybrané produkty Apple a príslušenstvo, súťaže o hodnotné ceny a zaujímaví hostia z rôznych oblastí kreatívy, biznisu a dobrodružstva.
Apple John Ternus Tim Cook
pokračovanie článku

Tim Cook končí, novým CEO Apple bude John Ternus!

Špekulovalo sa o tom v poslednej dobe naozaj výrazne. Aj v súvislosti s odchodom viacerých vysokopostavených manažérov spoločnosti Apple sa skloňoval možný odchod Tima Cooka z role CEO spoločnosti Apple. Známy bol pritom už aj jeho nástupca - John Ternus.