iPhone 4 sa vznietil v lietadle, nikomu sa našťastie nič nestalo

Správy o puknutých iPhonoch nie sú ničím nezvyčajným, no takmer horiaci iPhone 4 sa len tak nevidí. Dymom a žeravením vystrašil iPhone 4 svojho majiteľa a ostatných cestujúcich v lietadle na trase z Lismore do Sydney. Lietadlo už pristálo a aj vďaka rýchlej reakcii letušky sa nikomu nič nestalo, no dôveru svojho majiteľa tento iPhone určite nalomil. Podľa obrázku, ktorý máte možnosť vidieť, nie je jasné, či pukliny vznikli v dôsledku prehriatia alebo už pred ním, no vyzerá to tak, že príčinou vznietenia bola batéria. Aj keď takéto poruchy určite nie sú na dennom poriadku, pri obrovskom množstve vyrobených kusov a dodávateľoch, ktorí sa snažia predávať komponenty za čo najnižšie ceny, je istá poruchovosť nevyhnutná. Problémy sa pritom môžu prejaviť aj s oneskorením, ako dokazuje napríklad najnovší program výmeny iPodov nano, ktorý sa týka už šesť rokov starých prehrávačov, ktorých batérie môžu byť taktiež nebezpečné.

komentárov
 1. No u mna uz iPhone 4S fail, nekupim pockam na 5. Dufam ze v marci iPad 3 bude na tom lepsie Apple by sa mal zamysliet nad kvalitou svojich vyrobkov.

  0
  0
 2. Treba si ale vsimnut ze sa nejedna o original Apple kryt (V logu Apple je tvar Steva Jobsa tento kryt sa predaval napr. na Dealextreme). Predpokladam ze sa Iphone skor priehrial a preto zacal horiet.
  Baterka je Li-pol… pokial by chyba bola v nej tak sa naduje a vybuchne

  0
  0
 3. Sakra asi mate pravdu, potom preco tu zverejnuju taketo senzacie, ked to je nejaka pure cina. Ok, tak beriem spat co som pisal, asi vela citam negativne clanky. Ale i tak mam problem zohnat 64GB verziu, na Slovensku.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť