iPady 2 majú možno problémy s kamerami

S tým, ako sa iPad 2 dostáva k stále väčšiemu množstvu používateľov, sa začali objavovať aj správy o problémoch s kamerami. Počas natáčania videa niektorým používateľom z času na čas kamera rozhádže farby. Zvyčajne ale ide o tak krátky moment, že je problematické urobiť aj screenshot. Zatiaľ nie je jasné, či ide o softvérovú alebo hardvérovú chybu, a chýbajú aj informácie o tom, akého množstva používateľov sa to týka.

iPad 2 má problémy s kamerou

Video, v ktorom sa problém prejavuje, nájdete v pokračovaní článku. Problém s farbami sa objavil v časoch 00:35, 1:19 a 2:08, no je relatívne ťažko spozorovateľný.

 

Máte iPad 2? Stretli ste sa počas FaceTimeovania alebo nahrávania videa s niečim podobným? O svoje skúsenosti sa môžete s ostatnými podeliť v diskusii pod článkom.

iPad 2 má problémy s kamerou
iPad 2 má problémy s kamerou

Zdroj: Cult of Mac

Viac článkov na tému

6 komentáre v archíve

 1. Marcel píše:

  Ja som problém zatiaľ neregistroval.

 2. mio píše:

  Spozorovatelny je relativne lahko…dufajme, ze ide o SW chybu a ze sa to nebude riesit nejakym updatom iMovie, kde to bude len frame po frame ostranovat

 3. cl píše:

  vyzera to na pretecenie bitov R a/alebo G kanalov

 4. F12 píše:

  Nestretl. Je pravda ze od patku jsem mel kameru zaplou jen jednou a facetime 2x. Jinak se to objevilo vzdycky prehod ze stinu do svetla.  

 5. Juraj píše:

  zda saze ide o SW chybu, prejavuje sa ked sa musi prilis rychlo zmenit expozicia, tj ideme z tmaveho prostredia do silneho svetla.

 6. zittrone píše:

  asi si fesi zabudol na aute zatiahnut strechu a navlhol mu, ale to neoverime kedze novy ipad nema indikator vlhkosti

Komentáre sú uzavreté.

Inzercia

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia