iOS 5.1 Beta 2 konečne prináša možnosť zmazať fotografie z Photo Streamu

Ak na svojich iOS zariadeniach používate funkciu Photo Stream, ktorá uchováva fotografie za ostatných 30 dní aktualizované naprieč všetkými zariadeniami vrátane iOS zariadení a Macov, určite ste sa už stretli s tým, že ste z Photo Streamu chceli nejakú fotografiu odstrániť. Vtedy ste narazili na problém – iOS 5 takúto možnosť neposkytuje. Apple ale našťastie vypočul žiadosti zákazníkov a v iOS 5.1 Beta 2, ktorú sprístupnil vývojárom, už pridal aj túto funkciu. Priamo na vašom iPhone, iPode touch či iPade tak budete môcť jednoducho a rýchlo odstraňovať fotografie, ktoré vo Photo Streame nechcete. Samozrejme, ak z neho odstránite fotografiu, zmena sa prejaví aj na všetkých ostatných zariadeniach.

komentárov
  1. ja len nechápem ako je možné aby niekto túto možnosť už do absolútne prvej beta verzii nedal…

    niekedy im tam pekne kúri na hlavu. nedajú základnú funkciu a máme sa tešiť z toho že nám ju potom láskavo doplnia… :-/

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.