Hry na Mac: Duke Nukem Forever už v predpredaji

V máji 2011 sa konečne dostalo do predaja večne odkladané pokračovanie kultovej hry Duke Nukem s názvom Duke Nukem Forever. Hra počas svojho vývoja niekoľkokrát zmenila vývojárov, vývoj bol viackrát pozastavený a opakovane začal prakticky od nuly. Od oznámenia vývoja do jeho vydania ubehlo neuveriteľných 15 rokov a hra nakoniec i tak získala v recenziách len pomerne slabé hodnotenia.

Duke Nukem Forever vyšiel po neuveriteľných 15 rokoch. Zdroj: cultofmac.com

Hra vyšla na PC, Xbox 360 a PlayStation 3 a v auguste sa dočká i verzie pre Mac. Stránka www.aspyr.com ponúka už dnes možnosť predobjednať si Mac verziu za cenu 45 USD, čo je o 5 USD menej ako cena po uvedení. Hra vyžaduje minimálne Intel Core 2 Duo, 2,4 GHz procesor, 2 GB RAM a nainštalovaný Mac OS X 10.6.7.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
pokračovanie článku

iStores prináša prémiový zážitok z Apple produktov do novootvorenej predajne v bratislavskom Avione

iStores, najväčší predajca produktov Apple na Slovensku, otvára 22. marca 2024 v bratislavskom Avione prvú predajňu Apple Premium Partner (APP), ktorá je svojím konceptom, úrovňou služieb a zákazníckym zážitkom doposiaľ najbližšie k predajniam Apple Store. Jediný priestor svojho druhu na Slovensku ponúkne na ploche 250 m2 nielen širokú škálu produktov Apple, ale aj kompletný servis, poradenstvo a unikátnu zákaznícku skúsenosť prostredníctvom školení a workshopov v jedinečnom interiéri s prémiovým vybavením.