Doodle Jump konečne aj vo verzii pre iPad, stojí za ďalšie peniaze?

Po predaní viac ako 10 miliónov kópií originálnej hry Doodle Jump pre iPhone teraz prichádza aj verzia pre iPad. Vývojári si však podľa všetkého nepripravili takmer nič nové a v podstate ide o rovnakú hru na väčšom displeji. Nanešťastie sa však nestala z iPhone verzie univerzálna aplikácia, ale namiesto toho ide o samostatnú, drahšiu iPad verziu (2,39 EUR). Okrem iPhone verzií hry (je k dispozícii aj bezplatný Doodle Jump s obmedzenými možnosťami) tu máme aj Doodle Jump: HOP The Movie. Ten je dostupný ako univerzálna aplikácia pre iPhone a iPad úplne zadarmo. Ak teda nepatríte ku skalným fanúšikom alebo ste Doodle Jump ešte nehrali, určite si na iPade vyskúšajte najprv túto bezplatnú verziu.

Nové multiplayer prostredie a vyššia cena – to sú novinky Doodle Jump pre iPad

komentáre
  1. Úplnou náhodou to bola prvá hra, ktorú som si nainštaloval do nového iPhonu. Po krátkom čase tiež prvá vec, ktorú som bez ľútosti a zaváhania s radosťou vymazal.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Phil Schiller
pokračovanie článku

Phil Schiller nastupuje do dozornej rady OpenAI

Apple a OpenAI už skôr oznámili, že spoločnosti si nebudú navzájom nič platiť za to, že iOS 18 a macOS Sequioa ponúknu čiastočnú integráciu ChatGPT do svojho inteligenčného rozhrania. No zadarmo to predsa len nebude.